Yves Saint Laurent Elle woda perfumowana
Yves Saint Laurent Elle EDP Woda perfumowana 50 ml
woda perfumowana 50 ml

Cena jedn. 7.94 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

397
Yves Saint Laurent Elle EDP woda perfumowana 90 ml
woda perfumowana 90 ml


Cena jedn. 5.54 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

499
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Pojemność: 50 ml, 90 ml
Przeznaczenie: Dla kobiet
Rok wprowadznia: 2007
Zalecany na: dzień, wieczór
Górne akordy: peonia, liczi, cytryna amalfi
Środkowe akordy: róża damasceńska, frezja, jaśmin Sambac, pieprz różowy
Bazowe akordy: paczula, wetiwer, drewno cedrowe, ambrette

Yves Saint Laurent Elle to wyjątkowy kobiecy zapach od znanego projektanta Yves Saint Laurent, a reklama perfum skierowana jest przede wszystkim do młodych ludzi. Zgodnie z grupą docelową w maksymalnym możliwym zakresie korzystaliśmy z własnej strony internetowej, kanału Youtube, bloga itp. Znani twórcy perfum Olivier Cresp i Jacques Cavalier postanowili stworzyć nowoczesny zapach dla mieszkanki miasta, kobiecy, ale jednocześnie poważny. A Elle była dokładnie tym, czego potrzebowaliśmy.

Yves Saint Laurent Elle otwiera się wyraźnym, jasnym, ostrym zapachem, w sercu wyczuwalna jest mieszanka nut drzewnych i słodkich, róża i jaśmin, cała kompozycja jest zaskakująco dobra dla skóry i koi użytkownika. Nuty głowy cytryny, liczi i piwonii są bogate i odważne, a nie miękkie i słodkie, jak większość innych zapachów. Paczula i wetyweria działają jako czynniki zapobiegające temu, by perfumy stały się zbyt słodkie, zbyt kwiatowe lub owocowe. Zapach jest odurzający, wciągający, otulający. Paczula jest dobrze wyczuwalna w perfumach, wszystkie dodatki owocowe i kwiatowe schodzą na dalszy plan. Paczula jest dziś modna w perfumach, ale w Yves Saint Laurent Elle brzmi wyjątkowo, nieprzewidywalnie i ciekawie, ku uciesze kupujących i oburzeniu konkurencji. Chociaż specyfika zapachu paczuli jest taka, że ​​niektórym bardzo się to nie podoba, to jeśli tak, to Elle nie jest warta zakupu. Yves Saint Laurent Elle z pewnością symbolizuje atrakcyjność i siłę.

Ten zapach nie będzie pasował do pokornych i delikatnych kobiet. Przeznaczony jest dla natur złożonych, poszukujących uwagi, kochających zmiany, tzw. Femme fatale. Inni uznają to za zbyt głośne i ciężkie. Wyśmienity aromat wydaje się pochodzić z lat 80-tych, nie jest cichy, wymaga zwrócenia na mnie uwagi! Zaledwie jeden „zilch” zanurzy Cię w cienką zasłonę zapachu perfum. Kształt i kolor flakonu są w pełni zgodne z seksualnością i atrakcyjnością perfum. Czyste, cienkie linie są doskonale przemyślane, przypominając zadbane, dominujące i seksowne kobiety, które stawiają mężczyzn na swoim miejscu. Kolor, jasny, neonowy, symbolizuje miasto nocą i życie klubowe.

Krótki opis marki:

barcode do produktu