Cały czas pracujemy! Zamówienia obsługiwane i dostarczane są na bieżąco.
 
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni

Warianty: Yves Saint Laurent Libre

Yves Saint Laurent Libre woda perfumowana 30 ml

woda perfumowana 30 ml

Cena :

254
Libre EDP Woda perfumowana 50 ml - eau de parfum - edp

woda perfumowana 50 ml

Cena :

335
Libre EDP Woda perfumowana 90 ml - eau de parfum - edp
woda perfumowana 90 ml

Cena :

416

 O produkcie

Marka produktu: Yves Saint Laurent
Nazwa:
Nasycenie: wody perfumowane
EDP woda
Zawartość: 30 ml, 50 ml, 90 ml:
Charakterystyka: Damska
Produkowany od: 2019
Rodzaj: orientalno-fougere
Rekomendacja: dzień
Akordy górne: mandarynka, czarna porzeczka, lawenda, petitgrain
Akordy środkowe: jaśmin, lawenda, kwiat pomarańczy
Akordy bazy: madagaskarska wanilia, cedr, ambra, piżmo
 

Libre - zapach niezależnej i wolnej kobiety

Yves Saint Laurent jest jednym z największych francuskich projektantów, który przez całą swoją karierę emanował śmiałością i awangardowym duchem. Wolny człowiek, który stał się sławny, pozostawiając za sobą wiele skandali.

Laurent zawsze był człowiekiem wolnym i przede wszystkim żył tak jak chciał, według własnych zasad. Aby oddać mu hołd, marka nosząca jego imię postanowiła stworzyć zapach dla kobiet, który będzie podążał tą samą drogą. Yves Saint Laurent Libre przekształca tradycyjny męski aromat lawendy w bardziej kobiecy i bardziej kwiatowy. W rezultacie powstała odważna kompozycja balansująca na granicy gatunków.

YSL Libre - lawenda w kobiecej odsłonie

W zaskakującej swoją wyjątkową strukturą kompozycji ujawnia się silne napięcie pomiędzy palącą zmysłowością marokańskiego kwiatu pomarańczy a śmiałością świeżej lawendy. Kontrastowo ujęte aromaty to ukłon w stronę silnej, wyzwolonej kobiecości. Zapach dedykowano wszystkim wolnym i namiętnym kobietom naszych czasów. To symbol siły i odwagi, wytyczający nową ścieżkę wszystkim osobom, które chcą rzucić wyzwanie temu co zakazane, nieakceptowalne i żyć z pasją. Nowoczesna kompozycja oferuje połączenie białych kwiatów z wonną lawendą i cytrusowo-korzennymi akordami. Górne nuty to eskalacja musujących cytrusowych woni mandarynki i petitgrain zanurzonych w likierze z czarnej porzeczki. Blask owocowych nut podkreśla świeżość lawendowej esencji i ultra kobiecego jaśminu umieszczonych w sercu zapachu. Kwiatowy bukiet otulają słodkie akordy wanilii, które wzmacniają zmysłowość piżma i ambry. Kompozycję zamyka chłodny aromat cedru wnoszący drzewne akcenty.

Klejnot od Yves Saint Laurent

Słynny projektant zawsze wykazywał się dużą pomysłowością w dziedzinie zapachów. Ten fakt dotyczy również osobliwych flakonów. Kompozycję Libre zamknięto w szklanej butelce ozdobionej imponującą złotą cassandrą ( nazwa logo YSL pochodząca od pseudonimu artysty, który je stworzył ). Znak firmowy perfum Yvesa Saint Laurent wbudowany jest w jej szkło na wzór złoconego klejnotu. Przezroczysta podstawa perfum zwieńczona jest asymetrycznym czarnym korkiem, ozdobionym złotą nicią co dodaje im oryginalności i elegancji. Libre odzwierciedla ujęte w kompozycji napięcie między męskim a żeńskim zapachem. Wizualnie zachowuje także bardzo modnego, wyzwolonego ducha.

Dua Lipa - nowa muza Yves Saint Laurenta

Z okazji wydania fundamentalnego zapachu Libre dom YSL przedstawia swoją nową muzę, utalentowaną artystkę Dua Lipę. Za sprawą tytułu piosenki „New Rules”, hymnu wolności i niezależności, Dua Lipa stała się oczywistym wyborem dla marki. Ambasadorka tego ekscytującego kobiecego zapachu twierdzi, że w pełni identyfikuje się z jego przesłaniem: „Dla mnie, najważniejsze jest przede wszystkim mieć zaufanie do siebie, być silną i potężną. Być sobą bez akceptowania kompromisów, działać tak, jak się chce, wierzyć w to, czego się chce, zawsze być dumnym z tego, co się robi i mam wrażenie, że wszystkie te przekonania są całkowicie zgodne z filozofią marki.”

 Link do produktu: jako QRCode

barcode do produktu