Yves Saint Laurent Opium 2009  EDP i EDT
Yves Saint Laurent Opium 2009 EDP woda perfumowana 50 ml
woda perfumowana 50 ml

Cena jedn. 7.18 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

359
Yves Saint Laurent Opium 2009 EDP woda perfumowana 30 ml
woda perfumowana 30 ml


Cena jedn. 9.97 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

299
Yves Saint Laurent Opium 2009 EDP woda perfumowana 90 ml
woda perfumowana 90 ml


Cena jedn. 5.18 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

466
Yves Saint Laurent Opium 2009 EDT woda toaletowa 90 ml
woda toaletowa 90 ml


Cena jedn. 4.28 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

385
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
EDP - Eau de Parfum
Zawartość: 50 ml, 30 ml, 90 ml
Przewidziany: Dla kobiety
Rodzaj: orientalno - przyprawowy
Wydany w roku: 2009
Propozycja na: wieczór
Akordy górne: mandarynka sycylijska, konwalia, bergamotka
Akordy środkowe: mirra, absolut jaśminu, goździk czerwony
Akordy bazy: piżmo ambrowe, absolut wanilii, opoponaks, paczula

Dla tych, którzy cenią i rozumieją piękno, marka Yves Saint Laurent to absolutny standard stylu i harmonii. Utalentowany projektant zawsze wyróżniał się oryginalną wizją piękna i nie bał się odważnych eksperymentów. Tworzył żywe i żywe obrazy, które uderzały siłą charakteru, a jednocześnie były niezwykle kobiece i atrakcyjne. Imię mistrza jest legendą w świecie haute couture i perfumerii, podbił serca kobiet na różnych kontynentach i nadal zadziwia swoją niewyczerpaną wyobraźnią.

Perfumy Yves Saint Laurent to niezwykle piękne i bogate kompozycje, których wyjątkowa kompozycja wyróżnia się złożonymi połączeniami i długim brzmieniem. Delikatne i wyraziste, kobiece i błyskotliwe, zadziwiają wyobraźnię. W każdym zapachu marki drzemie jakaś magiczna moc, która może przenieść właściciela w mistyczny magiczny świat, stworzyć dla niej nową rzeczywistość. Tak więc zapach Yves Saint Laurent Opium zanurza swojego właściciela w niewysłowionej błogości. Widząc światło w 1977 roku, stał się klasykiem, który otrzymał nowe, nowoczesne brzmienie. Złożoną kompozycję stworzyli perfumiarze Jean-Louis Sieuzac i Jean Amic. Te cudowne perfumy są jak kontynuacja wspaniałej orientalnej legendy.

Tajemniczy aromat Yves Saint Laurent Opium jest tak głęboki, że nie sposób go zrozumieć, rozszyfrować, w jego nieopisanie pięknym brzmieniu zawsze słychać jakieś nowe nuty. Kompozycja rozpoczyna się złożonymi, mocnymi, intrygującymi akordami, które hipnotyzują, a wspaniałej melodii chce się słuchać na zawsze. Kiedy Yves Saint Laurent Opium się rozwija, zadziwia swoim kobiecym pięknem i zmysłowym wdziękiem. On, jak piękny nocny kwiat o niezrozumiałym pięknie, daje niesamowite chwile. Kompozycję dopełnia złożona mieszanka czystych, bogatych odcieni, które otulają kobietę falami nieopisanej przyjemności. Opium ma ukrytą moc i magnetyzm. Ma niezwykle długie, złożone i bardzo kobiece brzmienie, które doprowadza Cię do szaleństwa.

Yves Saint Laurent Opium to zapach piękna i kobiecości, miłości i harmonii. Został stworzony z myślą o tych, którzy potrafią podbijać i znają ukrytą moc swojego uroku. Docenią go piękne, stylowe, wyrafinowane kobiety, które są gotowe zanurzyć się w wir rozkoszy i wyjątkowej, upajającej, wręcz zmysłowej przyjemności.

Krótki opis marki:

barcode do produktu